Jak dlouho si dokážu nalhávat slibnou budoucnost?

19. září 2012 v 13:30 | L.-S. |  Můj život v pár bezvýznamných slovech
Ten pocit poražení, když ukojíš roční absťák. Ale byly jenom dva, to je v pohodě, ne? Proč mám takové velké výpady, proč se mi to nedrží v rovině jako každému normálnímu člověku? Možná proto, že nejsem normální člověk? Vždyť v tomhle to snad nehraje roli. Zatim ten pocit - že na ničem nezáleží - nepřichází, kde sakra vězí?! Už bych ho potřebovala, pamatuji si doby, kdy byl na mém denním pořádku. Tenkrát jsem je brala kvůli těm samým lidem, no není to náhoda k popukání? Ne, je k pláči. Je mi na nic z toho, že je to už přes rok a stále jsem se s tím nedokázala vyrovnat, že se zase stávám labilní. Nedokážu si pomoct, ale zkrátka už nevidím to, co před dvoumi týdny. Nevidím bílou budoucnost. I když... možná jí bilou vidim, ale v jiném slova smyslu. Ne, až tak moc nechci. Nechci mít víc návykových látek, než mám teď.

Tumblr_malgu8pqqc1re4amro1_500_large

Nechápu se. Nechápu moje city. C. jsem milovala a miluju, ale proč nad ním uvažuji čím dál tím míň? Proč mě jen tohle pomyšlení tak vnitřně užírá? Proč si dokážu představit tu jistotu u někoho jiného? Proč mám pocit, že se nám to hroutí? Neřiká se náhodou, že když si připustíš konec vztahu ( v našem případě vztahu jako vztahu) je konec? Ne, nesmí. A to ani nemáme žádný vztah.
Pak je tu ona, ta kamarádka, která mě vždy držela, ale nebyla její slova falešná? Vždyť jí neznám moc dlouho. Mohla být. Každopádně mizí to. Mizí ona s mými přáteli. Tak sama, jako jsem se cítila dnes, jsem se dlouho nectíila. Vlastně včera. Takže včera a dneska. Otázkou je, jak dlouho to bude pokračovat? Jak dlouho dokážu být relativně čistá, když nepočítám moje výkyvy? Jak dlouho si dokážu nalhávat slibnou budoucnost?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lola Lola | Web | 20. září 2012 v 18:09 | Reagovat

Taky mi ten pocit chybí. Kdyby mi na ničem nezáleželo, tak by to bylo jednoduchý. Teda kdyby mě nezáleželo na něm. On je vlastně to jediný, na čem mi záleží ale u mě to zaplňuje 100%..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama