Poslední rozloučení

3. října 2012 v 14:59 | L.-S. |  Můj život v pár bezvýznamných slovech
Řekla jsem, že je to za mnou, ale nač si nalhávat, že netoužim po jeho doteku? Po jeho teplých rtech a jeho nenahraditelné vůni? Chtíč nebo láska? A co vlastně chci? A na koho vlastně myslím, když tohle píšu? Zmatek. Ten mě doprovází celým mým životem, to vy víte nejlíp. Ale musím jít dál, teď je tu M. Nový začátek, nová láska, nová část.

Tumblr_mbbi2pk6vg1rxuwkfo1_500_large

Je hrozně těžké se vzdát něčeho, co se stalo součátí vás. Je ještě těžší si to přiznat a nějtěžší dát mu poslední sbohem. Ale já to udělala, tak na půl. Je to jen na mně. A já to vím, to vědění je nejhorší. Jsou tu všechny ty obavy a vzpomínky, co mě doprovází den co den. Ale odchází to, je to teprve týden a já už se s tím začínám smiřovat, žvot jde dál, musí. Když jsem chtěla, dokázala jsem velké věci a vím, že když budu chtít teď, dokážu ještě větší. ale kde naleznu opět tu naději a energii, která mě doprovázela každým dnem.

Tumblr_lny40cz6ys1qbfe2lo1_500_large

Naleznu jí v něm. Někdy se mi v hlavě rodí slova a myšlenky, které nedokážu vysvětlit, přesto jsou vždy pravdivé a neomylné. M. Je tu on a já začínám cítít, že mi zase na nečem záleží trošku jinak, že začínám sbírat sílu a odhodlání pokračovat. Mám zase otevřené oči. Potřebuji to víc, než kdy dřív. A budu to mít. Potřebuju dotyk teplých rtů a objetí, které bude upřímné a nezklame.
Odchází , je jenom na mně, jestli ho pustím nebo ho budu držet marně dál....


Tumblr_mba1uej1rw1r5dsbpo1_500_large

Tahle zima nebude jen tak ledajaká.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Anne-Adie Anne-Adie | Web | 3. října 2012 v 15:24 | Reagovat

taky se nechci vzdávat něčeho co mam ráda... ale prostě budu muset.. takovej je už hold život no.. :/

2 Katharina Klein. Katharina Klein. | Web | 3. října 2012 v 20:10 | Reagovat

vzdát se někoho koho máme fakt hodně rádi je snad nejtěžší životní zkouška kterou jsem si několikrát prošla..jak píše Anne předemnou - takový je už život..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama